درباره آراکس

مبلمان آراکس

شرکت تولیدی مبلمان عندالله در سال 1336 فعالیت خود را توسط آقای امیر هوشنگ عندالله که از اعضاء اولیه و قدیمی اتحادیه درودگران و مبل سازان تهران می باشد آغاز نموده و از سال 1368 مدیریت آنرا آقای مسعود عندالله از پدر تحویل گرفته و به تولیدی مبلمان خانگی مشغول بوده است و در سال 1387 با تغییر نام مبل عندالله به مبلمان آراکس و پشتوانه سابقه طولانی و درخشان در عرصه صنعت چوب و پارچه وبا در اختیار داشتن گروهی از پرسنل متعهد مجرب و نیز با بهره گیری از امکانات مناسب و بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و اصولی ترین روشهای علمی در زمینه طراحی و تولید مبلمان و استفاده از مواد اولیه مرغوب از برندهای معتبر داخلی محسوب و محصولات آن قابل رقابت با تولیدات مشابه خارجی بوده و افتخار می نماید که همچنان در راه رسیدن به اهداف متعالی خود که همانا تولید و ارئه محصولات با کیفیت در داخل کشور و جلب رضایت فروشندگان و مصرف کنندگان می باشد گام برداشته و در این مهم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

  • فعالیتها :  تولید مبلمان راحتی و مبلمان تختخواب شو - سرویس خواب - میز غذا خوری - میز جلو مبلی و عسلی کمد بوفه و دراور - تولید مصنوعات چوبی (ارئه خدمات CNC-PVC) و روکش ممبران به سایر تولید کنندگان خدمات مشاوره و طراحی و اجرایی دکوراسیون داخلی
  • نوآوری :  طراحی مبلمان با فضا و شرایط آپارتمان های کوچک امروزی و چیدمان بالغ بر 18 مدل در فضا های کوچک 
  • حرکت بسوی تولید صنعتی :  تاسیس بخش طراحی و مهندسی همچنین بخشهای مختلف QC و برنامه ریزی تولید با استفاده از مهندسین صنایع و مطالعات گوناگون علمی و عملی و کم کردن زمان تولید پس از مطالعات گوناگون زمانسنجی نفر کار ساعت و ...... همچنین پیاده کردن فرمهای استاندارد ایزو در ساختار تولید که منجر به تولید محصولات مختلف و با کیفیت بالا و طرحهای روز دنیا با قیمت مناسب با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک گردیده است .

آراکس از نظر مشتریان

کیفیت95%
نوآوری82%
زیبایی90%

اولین چیزی که صنعت مبلمان را تا این اندازه مهم می سازد ارتباط تنگاتنگ آن با نیاز به ایجاد فضای آرامش بخش و دلنشین در محیط خانه در زندگی امروز است .

تولید یک مدل مبل از طراحی تا اجرا همیشه با لذت همراه بوده است تا حدی که دشواری های آنرا تحت الشعاع قرار می دهد . پس از آن با ورود به محیط خانه ها اینبار در مکانی دیگر فضایی از رضایت و آرامش را در پیرامون خود ایجاد مینمایید . البته به شرطی که خوب و زیبا ساخته شده باشد . مبلمان آمیزه ای از صنعت و هنر است و این از جذاب ترین موقعیت هایی است که یک فعالیت صنعتی می تواند با آن درگیر باشد .

تمامی اینها همراه با شور و اشتیاق ما برای جلب رضایت مشتریانمان انگیزه های ما را برای رسیدن به تولید هرچه با کیفیت تر و زیباتر در نیم قرن گذشته تا به امروز موجب شده است .

imageedit 16 3773056570

مبلمان آراکس

مبلمان آراکس با سابقه طولانی و درخشان در عرصه صنعت چوب و پارچه و با در اختیار داشتن گروهی از پرسنل متعهد مجرب و نیز با بهره گیری از امکانات مناسب و بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و اصولی ترین روشهای علمی در زمینه طراحی و تولید مبلمان ...

 

بخش کاربری

ورود
x
x
ثبت
x

کــارخانه

تهران | جاجرود | کمرد | خیابان صنعت شرقی | خیابان کاوه فرعی اول سمت راست پلاک 4 | ساختمان آراکس

02133770265

02133770266

02133770267

09361010664

 

  اطلاعات بیشتر + 

آراکس اینجاست